Kraina dzieci

Kraina zabawki

Kołyska, ubranka, wózek, butelki, zabawki...ufff, wyprawka dla noworodka to potężne przedsięwzięcie ...

zabawki

Zegarki - Ponadczasowe prezenty komunijne

Zegarki - Ponadczasowe prezenty komunijne

(...) zwykłe. W zależności od mechanizmu, jaki jest użyty w zegarku, dzieli się je na automatyczne, mechaniczne, kwarcowe, zasilane światłem oraz hybrydowe. Chrzestny zazwyczaj kupuje też medalik komunijny z łańcuszkiem, różaniec lub obrazek święty. W zależności od materiałów, z jakich są zrobione, ich ceny zawierają się w (...)

Ciekawostki:

Palcem dookoła świata z mamą i tatą.

Palcem dookoła świata z mamą i tatą.

(...) Od najmłodszych lat warto zaszczepić w dziecku sens podróżowania. Wieczorami zamiast tradycyjnych bajek o księżniczkach na ziarnku grochu opowiadać o innych krajach, kulturach i obyczajach. Wiadomo, że nic tak nie kształci jak podróże. Wiedza zdobyta przez poznanie mocno utrwala się w pamięci. Może księgarnia z mapami pomoże? W księgarni możesz kupić atlas świata i inne mapy ilustracje rozbudzą ciekawość malucha. Liczne propozycje szlaków turystycznych wytyczonych w zakątkach świata (...)

Ciekawostki:

Wspólne gry i zabawy dla dzieci

Wspólne gry i zabawy dla dzieci

(...) Nasze dzieci bardzo szybko się rozwijają, a przez to mają również coraz większe potrzeby. Warto pomagać im w tym rozwoju, ponieważ będzie to procentować w przyszłości. Niekoniecznie trzeba je skazywać na wielogodzinną naukę i ćwiczenia jakiś talentów. Doskonałym sposobem na ich rozwój jest wspólna zabawa z rówieśnikami, podczas (...)

Ciekawostki:

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Jak urządzić pokój dla dziecka?

(...) Zaprojektowanie idealnego pokoju dla dzieci wbrew pozorom wcale nie jest takie proste. Dlatego przemyślmy dokładnie każdy swój krok. Zaplanujmy wygląd całego pomieszczenia i według tego dokonujmy powoli różnych zmian. Dzięki temu na pewno będziemy zachwyceni efektami końcowymi naszych prac.Na początku warto oczywiście w jakiś sposób pomalować taki pokój. Zdecydujmy się na jasne, ciepłe barwy, które będą dobrze kojarzyć się naszym dzieciom. Bardzo (...)

Ciekawostki: